LBN - Twój partner obrotu nieruchomościami

Lubuskie Biuro Nieruchomości SC Mariusz Dubacki, Marcin Ołowiak podchodzi do klienta w sposób indywidualny i przyjazny, typowy dla małego biura, ale zasób doświadczenia jest porównywalny z wielką korporacją! Poprowadzimy Cię przez każdy etap kupna, sprzedaży, wynajmu i zarządzania każdą nieruchomością jaką Słubice może zaoferować.

Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi i mieszkalnymi. Zainteresowani jesteśmy zarządem bądź administrowaniem obiektami z każdej kategorii nieruchomości komercyjnych, mianowicie nieruchomościami biurowymi, handlowymi, usługowymi i mieszkalnymi. W zakresie zarządzania nieruchomościami oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami posiadamy licencje zawodowe.

W naszej ofercie jest kompleksowa obsługa nieruchomości. Współpracujemy z rzeczoznawcami, geodetami, architektami oraz firmami budowlanymi.

Lubuskie Biuro Nieruchomości SC Mariusz Dubacki, Marcin Ołowiak jako firma powstała w 2009 roku, pozwala zapewnić Ci “know-how”, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Wszyscy nasi pośrednicy rozwijali się w regionie i są ekspertami potrafiącymi odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące lokalnego rynku nieruchomości.

Niezależnie od tego czy chcesz kupić, sprzedać czy wynająć nieruchomość, pozwól nam pomóc Ci dobrać ofertę, która przekroczy Twoje oczekiwania.